نحوه نصب و نگهداری و حمل کالا

اصول کلی نصب ورقهای صاف الیاف سیمانی N.T

با توجه به نحوه نصب ورق صاف الیاف سیمانی میتوان از ورق های صاف بهینه استفاده را کرد

اصول کلی نصب ورقهای صاف الیاف سیمانی N.T

ورقهای صاف یا بوردهای الیاف سیمانی N.T فاقد آزبست بوده و لذا ابزار خاصی برای برش توصیه نمی شود و از ابزار برش معمولی می توان استفاده کرد.

- برای اطمینان از سطح پوشش استاندارد ، لازم است که سازه زیرسازی با دقت ساخته شود . هر گونه پیچیدگی ، انحراف و ضعیف بودن تیرهای چوبی یا اجرای غلط کارهای فلز کاری در کیفیت سطح پوشش تأثیر منفی داشته و باعث صدمه دیدن ورق خواهد شد.

- برای اطلاع از حداکثر فاصله تیرهای زیر ورق به جدول موجود در پست زیر سازی ورقهای صاف الیاف سیمانی N.T مراجعه کنید .

-ورق ها نباید مستقیماً به دیوارهای سنتی نصب شوند ، بلکه بایستی شبکه ای از تیر چوبی یا تیر فلزی نازک روی دیوار ایجاد شود و ورقها روی شبکه مزبور نصب شوند.

- سوراخهای نصب باید به صورت یکنواخت و حتماً با دریل انجام شود و سوراخ کاری با میخ و ضربه توصیه نمی شود . برای این کار ، دریل دستی یا برقی با مته فولادی مخصوص با زاویه 140 درجه در سرمته توصیه می شود. قطر مته باید 2 میلیمتر بیشتر از قطر پیچ نصب باشد.

- باید امکان جابجایی ناشی از گرما برای ورق و زیر سازی مربوطه در نظر گرفته شود. آزادی مجاز حرکت بستگی به ابعاد ورق دارد ، ولی به طور متوسط 2 میلیمتر برای هر متر در دو جهت طولی وعرضی قابل قبول است . برای اتصالات و نصب نمای خارجی استفاده از دستورالعمل های جزئی تر توصیه می شود.

لینک مطلب

اطلاعات تماس

تهران ، شهرری ، جاده امین آباد ، نبش سه راه ذوب مس ، جنب کارخانجات سیمان و ایرانیت تهران
ایمیل : info@Fajrerey-iranit.com
تلفن : (+9821) 33 42 11 40 - 3
فکس : (+9821) 33 42 11 44