تاریخچه شرکت فجرری (ایرانیت)

 1. فکر برتر

  شرکت فجرری در سال 1366 با تفکر حمایت از کارگران زحمتکش شرکت ایرانیت ، از طرف جمعی از نیروهای مخلص و فعال در بدنه کارگری و مبتکر شرکت ایرانیت مطرح و البته با پیگیری و حمایت های مدیران وقت شرکت ایرانیت به مرحله اجرایی رسید.

 2. برگزاری جلسات و مجمع

  ابتدای هر امری ، برنامه ریزی و هدف گذاری با وجود احترام به قانون ، روند صعودی و موفقیت را در پیش خواهد داشت . به همین دلیل تا هیئت مؤسس معرفی و در پی آن جلسات هماهنگی و مجامع تشکیل و با موافقت و حضور 150 نفر از کارگران آن زمان ، شرکت در شرف تأسیس قرار گرفت.

 3. اولین مجمع عمومی

  اولین مجمع عمومی شرکت در تاریخ 23/12/1366 با حضور تمامی اعضاء تشکیل و پس از طی مراحل قانونی در تاریخ 16/01/1367 در اداره ثبت شرکتهای تهران با شماره 69493 به ثبت رسید .

 4. مکان شرکت

  پس از ثبت قانونی شرکت ، مدیران وقت شرکت محترم ایرانیت که ماهیت تشکیل شرکت فجرری را از لحاظ به نفع شرکت ایرانیت می دانستند ، چه از لحاظ بازرگانی و چه از لحاظ سازمانی ( حمایت مالی از کارگران) ، اقدام به تحویل حدود 2000 متر مربع زمین و ساختمان واقع در آن با کلیه امکانات نمودند و ضمن به وجود آمدن بزرگترین مرکز فروش محصولات شرکت ایرانیت ، تلاش بر این شد که بهترین و مرغوبترین کالا را با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان این نوع محصولات قرار دهد.

 5. ارتقاء و افزایش سرمایه

  از تاریخ تأسیس شرکت به بعد بود که با وجود تعداد زیاد کارگران و کارمندان شرکت ایرانیت و موفقیت شرکت فجرری ، بیش از 800 نفر دیگر از زحمتکشان شرکت ایرانیت متقاضی سرمایه گذاری در شرکت فجرری شدند که پس از تشکیل مجمع عمومی فوق العاده و تصویب موضوع ، بیش از 70% کارکنان شرکت ایرانیت به عنوان سهامداران جدید معرفی شند که پس از دو دهه از تاریخ تأسیس این شرکت این روند هنوز هم ادامه دارد.

اطلاعات تماس

تهران ، شهرری ، جاده امین آباد ، نبش سه راه ذوب مس ، جنب کارخانجات سیمان و ایرانیت تهران
ایمیل : info@Fajrerey-iranit.com
تلفن : (+9821) 33 42 11 40 - 3
فکس : (+9821) 33 42 11 44